پایگاه خبری تحلیلی خوزتاب/اخبار خوزستان


کد خبر : 17630

تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 فروردین 1400 – 20:11

یادداشتی به قلم رحیم هزاریان _ کارشناس رسانه

در پایگاه خبری خوزتاب khuztab بخوانید

🔹کرونای جهش یافته انگلیسی سوش غالب این روزهای خوزستان شده و روزهاست که مدافعان سلامت شبانه روز در حال تلاش برای شکست این گونه ی وحشی دشمن نامرئی بشر هستند.

🔹کرونایی که با یک جهش بلند توانست سیستم بهداشت و درمان پرقدرت انگلیس(NHS) را به زانو درآورد و مرگ های بالای ۱۲۰۰ نفر روزانه به ارمغان بیاورد، اما در زمین بازی رزمندگان مدافع سلامت خوزستان در حال زمینگیر شدن است.

🔹در این میان اما هستند انسان نماهایی که همراه با کرونا انگلیسی، چند روزی است جهش پیدا کرده اند و پس از به بار آوردن افتضاحات عملکردی، با چند نفر سیاهی لشکر، به نیروهای خودی که در حال مبارزه با این ویروس منحوس هستند، از پشت خنجر زدند. اتفاقی که فقط در مرام و معرفت داعشیان زمان میتوان یافت!

🔹توصیه ما به کاسبان کرونا و کوردلان همراه آنها این است که بیش از این به مردم آدرس غلط ندهند و بیش از این با امنیت روانی جامعه بازی نکنند و از سرانجام خفت بار کسانی که حاضرند برای یك دستمال؛ قیصریه ای را آتش بزنند؛ درس عبرت بگیرند!

🔹همچنان که همگان میدانند، طبق کنوانسیون های بین المللی، حمله به امدادگران جنایت جنگی محسوب میشود و قطعا پرونده آنان در دادگاه عدل الهی و افکار عمومی مورد قضاوت قرار خواهد گرفت.

.

✒️رحیم هزاریان


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *