بازید نماینده شهرستان رامهرمز از طرح های کشاورزی و امکان سنجی احداث پست برق ناحیه صنعتی مربچه شهرستان رامهرمزاین بازید در ادامه ی دستور استاندار خوزستان در جلسه رفع مشکلات شهرستان های رامهرمز و رامشیر به مدیرکل برق منطقه ای استان برای تامین برق واحد‌های تولید فولاد در ناحیه صنعتی رامهرمز انجام گرفت.

 

با حضور محمود دشت بزرگ مدیر کل شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان و ابراهیم متینیان نماینده شهرستان رامهرمز و رامشیر امکان سنجی احداث پست برق شرکت فولاد شهرستان رامهرمز بررسی شد.

در ادامه پروسه ی تسهیل سرمایه گذاری در شهرستان رامهرمز و حضور سرمایه گذار بخش خصوصی برای احداث شاخه ای از صنایع فولادی در ناحیه صنعتی مربچه عصر دیروز مدیرکل شرکت برق منطقه ای خوزستان به همراه واحد فنی این شرکت، امکان سنجی انتقال خطوط برق از چندین ناحیه برای احداث پست برق شرکت فولاد بررسی و پس از بازدیدهای میدانی برآورد اولیه انجام شد.

این بازید در ادامه ی دستور استاندار خوزستان در جلسه رفع مشکلات شهرستان های رامهرمز و رامشیر به مدیرکل برق منطقه ای استان برای تامین برق واحد‌های تولید فولاد در ناحیه صنعتی رامهرمز انجام گرفت.

قرار است این واحد فولادی پس از تامین زیرساخت های اولیه ظرف ۲ سال به بهره برداری برسد که هم اکنون مراحل واگذاری زمین و تامین آب و برق در شرف انجام است.

همچنین در ادامه بازدید های میدانی نماینده شهرستان رامهرمز و رامشیر از کلیه طرح های گلخانه ای در شهرستان رامهرمز سرکشی و قرار شد ظرف هفته آینده با حضور مدیرکل بانک کشاورزی استان خوزستان در منطقه ،شرایط تامین منابع مالی برای توسعه این واحدها و سرمایه در گردش طرح های در حال تولید بررسی شود.Source link

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *