عشایر خوزستان در دوران دفاع مقدس بالاترین ایثارها، فداکاری ها و مجاهدت ها را انجام دادندفرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: عشایر در طول 8 سال دوران دفاع مقدس بالاترین ایثارها، فداکاری ها و مجاهدت ها را انجام دادند.

به گزارش خورنا سردار سید محمد صالحی در همایش سران عشایر و بزرگان طوایف استان خوزستان که با حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی ، نمایندگان مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، شیوخ ، سران عشایر و طوایف استان برگزار شد، اظهار داشت: جمع حاضران عشایر غیور و ولایت مدار، آگاه و بصیر استان خوزستان هستند که حضرت امام رضوان الله تعالی علیه فرمودند که ” خوزستان دین خود را به اسلام ادا کرد”.

وی افزود: این عزیزان در طول ۸ سال دفاع مقدس بالاترین ایثارها، فداکاری ها و مجاهدت ها را انجام دادند و سرداران و مجاهدانعزیزی را تقدیم اسلام و انقلاب کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان عنوان داشت: سران عشایر و بزرگان طوایف امروز هم با بصیرت دینی و سیاسی آمده اند تا با علی زمانه خویش بیعت دوباره داشته باشند و دگر بار دین خود را اداکنند.

این مقام ارشد انتظامی در استان خوزستان اضافه کرد: بنا بر فرمایش سردار دلها سید شهدای جبهه مقاومت حاج ” قاسم سلیمانی” امروز قرارگاه حسین بن علی، ایران است . بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند ، دگر حرم ها می مانند. اگر دشمن این حرم را از بین ببرد ، حرمی دیگر باقی نمی ماند ، لذا این عزیزان به توصیه و تاکید مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) علاوه بر خود و خانواده هایشان دیگران را به شرکت در انتخابات دعوت می کنند.Source link

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *