کاندیداهای منتخب لیست شورای ائتلاف فرهنگیان استان خوزستان(شافا) مشخص شدند


کد خبر : 18121

تاریخ انتشار : پنجشنبه 20 خرداد 1400 – 1:41

کاندیداهای منتخب لیست شورای ائتلاف فرهنگیان استان خوزستان(شافا) مشخص شدند   به گزارش پایگاه خبری خوزتاب، مهدی بهزادی دبیر شورای ائتلاف فرهنگیان استان خوزستان (شافا) گفت: شورای ائتلاف فرهنگیان استان خوزستان(شافا) با هدف بازگشت جایگاه آموزش و پرورش به اولویت اول دولت ها، و توجه تمام دولتمردان به آموزش و پرورش بدون نگاه های سیاسی،

کاندیداهای منتخب لیست شورای ائتلاف فرهنگیان استان خوزستان(شافا) مشخص شدند

 

IMG 20210610 010016 126 کاندیداهای منتخب لیست شورای ائتلاف فرهنگیان استان خوزستان(شافا) مشخص شدند

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب، مهدی بهزادی دبیر شورای ائتلاف فرهنگیان استان خوزستان (شافا) گفت:

شورای ائتلاف فرهنگیان استان خوزستان(شافا) با هدف بازگشت جایگاه آموزش و پرورش به اولویت اول دولت ها، و توجه تمام دولتمردان به آموزش و پرورش بدون نگاه های سیاسی، جناحی و قومی مرسوم، و بررسی تخصصی مسائل آموزش و پرورش در سطح کشور و استان و توجه به شایسته سالاری در آموزش و پرورش تشکیل گردید.

با نزدیک شدن به ایام انتخابات و احراز صلاحیت جمع کثیری از فرهنگیان استان خوزستان، که علاوه بر تخصص، تعهد همکاران آموزش و پرورش به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نشان می‌داد،

شافا با هدف اتحاد و همدلی فرهنگیان ضمن دعوت از عموم مردم برای حضور در انتخابات پیش رو و رسیدن به این جمع بندی که با تأکید بر حذف نگاه های سیاسی و قومی مرسوم از آموزش و پرورش و شورای شهر از کاندیداهای فرهنگی احراز صلاحیت شده خواست که رزومه های خود را برای این مجموعه ارسال نمایند.

پس از بررسی رزومه همکاران فرهنگی، ۱۱ نفر از فرهنگیان که دغدغه حل مشکلات کلانشهر اهواز و آگاهی از ظرفیت شورای شهر برای حل مشکلات گسترده آموزش و پرورش که مرتبط با شورا و شهرداری هستند به شرح زیر معرفی شدند:

 

یداله اخلاقی نسب با کد ۱۱۵۷
ایمان آقاملاپور با کد ۱۱۹۵
احمد براتی با کد ۱۲۶۸
جانعلی خورشیدی با کد ۱۶۲۸
کیامرث زنگنه بندانی با کد ۱۷۴۸
محمود صادقی حسنوند با کد ۱۹۱۹
زیبا صالح پور با کد ۱۹۲۱
عبدالواحد کعبی با کد ۲۲۷۶
سید هلال موسوی با کد ۲۵۴۸
سید بهروز موسوی بهبید با کد ۲۵۵۷
سید محسن موسوی زاده با کد ۲۵۵۹

 

شافا ضمن دعوت از جامعه شریف فرهنگیان در حمایت از این کاندیداها بیان نکات زیر را نیز ضروری می‌داند.

۱. در لیست انتخاباتی شافا هیچ نگاه سیاسی، جناحی و قومی وجود ندارد

۲. علاوه بر اعلام عمومی شافا در خبرگزاری ها و سابت های خبری استان خوزستان، بنا به احترام از تعدادی از پیشکسوتان آموزش و پرورش بصورت حضوری و تلفنی دعوت گردید که به هر دلیل این دعوت توسط تعدادی از همکاران فرهنگی رد شد و تمایلی به حضور در کنار همکاران خود نداشتند.

۳. شافا برای تمام همکاران فرهیخته ای که علیرغم ارسال رزومه و حضور در جلسات حضوری و تماس های تلفنی با شورای ائتلاف فرهنگیان در این لیست قرار نگرفتند آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی دارد و تأکید می‌کند که: در این لیست علاوه بر شاخص های، دارا بودن برنامه، تجربه، پاسخگویی، شفافيت، پاکدستی و نگاه کلان به مسائل کشور، استان و اهواز، عدم حضور فرهنگیان در لیست هایی تحت عنوان فرهنگیان نواحی اهواز، و داشتن زمینه رأی آوری، نداشتن نگاه سیاسی افراطی و اولویت داشتن حل مشکلات مرتبط با فرهنگیان بدلیل اهمیت این سازمان اثرگذار بود.

۴. هدف اصلی شافا گسترش شایسته سالاری در آموزش و پرورش است و بررسی تخصصی مسائل آموزش و پرورش استان خوزستان می باشد.

 

در پایان شافا تأکید می‌کند متعلق به هیچ فرد، نهاد یا جریان سیاسی خاصی نیست و ضمن دعوت از عموم جامعه شریف فرهنگیان برای عضویت در این تشکل، نسبت به تمام ابهامات احتمالی در واتساپ با شماره ۰۹۰۳۳۱۰۳۷۵۵ پاسخگوست.

برچسب ها :

ناموجود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *