از ابتدای سال جاری یک هزار ۶۳۰ متر شبکه توزیع آب در شهر اندیمشک توسعه یافته است


خوزپرس: مدیر آب و فاضلاب منطقه اندیمشک از ابتدای سال جاری یک هزار ۶۳۰ متر شبکه توزیع آب در شهر اندیمشک با هدف ارتقا کیفیت خدمات در اندیمشک توسعه یافته است.

 

فرامرز مرادی در گفت وگو با خبرنگار خوزپرس در اندیمشک اظهار کرد: ارتقا خدمت و توسعه شبکه انتقال اب در اندیمشک از اهداف اولیه برای امر خدمت‌رسانی به شهرندان است.

وی شناسایی انشعابات غیر مجاز آب را اولویت خود مهم برای ارتقا خدمات نامید و افزود: بررسی و شناسایی مناطقی که فاقد شبکه توزیع آب بوده با تلاش کارشناسان آب و فاضلاب منطقه اندیمشک مورد توجه و برنامه‌ریزی است.

مدیر آب و فاضلاب منطقه اندیمشک از ابتدای سال جاری یک هزار ۶۳۰ متر شبکه توزیع آب در شهر اندیمشک با هدف ارتقا کیفیت خدمات در اندیمشک توسعه یافته است.

وی عنوان کرد: از ابتدای امسال و تاکنون عملیات اجرایی این حجم از توسعه در شبکه توزیع آب شهر اندبمشک به پایان رسید که این میزان توسعه شبکه در شهر اندیمشک کم سابقه است.

مرادی افزود: این عملیات عمرانی در کوی رسالت، خیابان امام خمینی(ره)، منطقه بازار، منطقه درزین خانه، کوی جانبازان، کوی ولایت و دیگر مناطق شهر اندیمشک طراحی و به اجرا رسیده است.

وی با اشاره به پیگیری نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان در تسریع اجرای طرح های حوزه آبفا، عنوان کرد: با اجرای این طرح توسعه، شهروندان این مناطق از آب سالم و بهداشتی برخوردار و امکان جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز این مناطق نیز فراهم آمد.

مدیر آب و فاضلاب منطقه اندیمشک بیان کرد: انشعاب غیر مجاز از جمله دلایل افت فشار آب در مناطق مختلف شهر اندیمشک بوده که با اجرای این طرح زمینه حفظ و نگهداری اموال عمومی بیش از گذشته فراهم می‌شود.Source link

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *